Hakkımda

1994 İstanbul doğumluyum, aslen Kastamonuluyum. Evli ve bir erkek çocuğu babasıyım.  İstanbul’da yaşamaktayım. Şuan bir sivil toplum kuruluşunda 6 yılı aşkın bir süredir dijital reklam departmanı sorumlusu olarak görev yapmaktayım. Lise öğrenimimi Kadırga Teknik Lisesi Web Tasarım bölümünde, üniversite öğrenimimi de Kastamonu Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde tamamladım.

Sefa Gedik

Yaklaşık olarak 2013 yılından beridir bulunduğum sektörde birçok firma, kişi, kurum ve kuruluşla farklı alanlarda çalışmalarda bulundum. Bu çalışma alanlarım zaman zaman değişiklik göstermiş olsa da ana hatlarıyla dijital medya üzerine olmuştur. Dijital medya sektöründe web site tasarımı ve yönetimi, grafik ve video tasarımı, E-Ticaret, sosyal medya, içerik yönetim sistemleri, Adwords ve dijital reklamcılık ve yazılım dilleri üzerine çalışmalarım oldu. Şuan tam zamanlı olarak çalışmakla beraber freelance olarak bulunduğum sektör içerisinde ilgilendiğim ve alanım olan konular üzerine projelerde yer almaktayım. Sizlerle paylaşmak istediğim çalışmalara bu linkten ulaşabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarım: Web Tasarım, Web Master Araçları, Grafik Tasarım(Photoshop), Video Tasarım (After Effects&Adobe Premiere), E-Ticaret, Web Yazılım, Sosyal Medya, Wordpress, Adwords ve Dijital Reklamcılık, SEO, PHP, HTML, CSS Donanım Hakkında Bilgilerim Var

Başa dön tuşu